10 pomysłowych prezentów na Dzień Chłopaka. Zobacz bestsellery na tę okazję!

Wieczny śpioch, smakosz piwa, a może typ ‚‚Alfa i Omega’’? Ważne kim jest facet, któremu chcesz sprawić radość w Dniu Chłopaka. Jeśli jeszcze nie wiesz jaki prezent wybrać, koniecznie zapoznaj się naszą listą gotowych pomysłów i zwiększ szanse, że trafisz w upodobania obdarowanego.

Szukasz prezentu na Dzień Chłopaka? Sprawdź naszą listę z 10 gotowymi pomysłami:

Smakosz piwa:

Zgniatacz puszek to idealne rozwiązanie nie tylko dla miłośników złotego nektaru, ale dla każdego sfiksowanego na punkcie ekologii i porządku. Jeśli chłopak jest nerwowy, będzie to również świetne narzędzie do rozładowania napięcia. Zgniatacz puszek

Zobacz zgniatacz puszek

 

Jednak… zanim zgnieciesz puszkę musisz ją przecież opróżnić, a droga do lodówki może być dłuższa niż maraton czy pielgrzymka do Częstochowy. Co wtedy? Zamiast nieeleganckiego „Kobieto podaj piwo”, po prostu użyj biurkowego dzwonka na piwo.

Biurkowy dzwonek na piwo

Zobacz Biurkowy dzwonek na piwo

 

Wieczny śpioch:

Każdy mężczyzna lubi sobie czasem postrzelać, więc pozwól mu poczuć solidną dawkę emocji już od samego rana. Budzik tajnego agenta na pewno zerwie na nogi nawet największego śpiocha. Od dziś możesz zostać dziewczyna Jamesa Bonda.

Budzik tajnego agenta

Zobacz Budzik Tajnego Agenta

 

 

A skoro już mowa o nogach, ruch z samego rana jest wskazany dla zdrowia, więc uciekający budzik-clocky będzie idealną motywacją do porannej rozgrzewki, a ta nie pozwoli na powrót do ciepłego łóżka.

Clocky uciekający budzik

Zobacz Budzik Clocky

 

Fan jedzenia:

W zestawie do „fascynujących” dyskusji na Facebooku proponujemy popcorn, który w jesienne wieczory można pałaszować prosto z Microwave Popcorn Maker. Przedstawiamy pojemnik do robienia popcornu, który nie zawiedzie nawet beztalenci kulinarnych.

Microwave popcorn maker

Zobacz Microwave Popcorn Maker

 

Poduszka Pizza to wspaniały prezent dla miłośników włoskiej potrawy. Poduszka nie jest przeznaczona do spożycia, ale można ją wykorzystać jako sugestia zaproszenia na idealną kolację.

Poduszka Pizza

Zobacz Poduszkę Pizzę

 

Imprezowicz:

Dla szalonych imprezowiczów polecamy nieco urozmaiconą grę w chińczyka. Gwarantujemy ogrom śmiechu, niezapomniane emocje i powrót do beztroskich lat dzieciństwa. UWAGA! Gra alkochińczyk przeznaczona wyłącznie dla “mocnych głów”.

Alkochińczyk

Zobacz Alkochińczyka

 

Nie zapomnijmy o odpowiedniej aranżacji wystroju udanego party. Brainfreeze – Czacha na lód doda imprezie męskiego charakteru. Czacha nie tylko będzie świetnym elementem dekoracyjnym, ale również jest w pełni funkcjonalna dla fanów Hamleta. Drinki z lodem to podstawa!

Brainfreeze czacha na lód

Zobacz Czachę na lód

 

Alfa i Omega:

A może szukasz czegoś dla człowieka renesansu, głowy matematycznej, pasjonata nauk ścisłych? Kostka sudoku to zdecydowanie zabawka dla cierpliwych entuzjastów łamigłówek. Pochłonie każdego wielbiciela sudoku.

Kostka sudoku

Zobacz Kostkę sudoku

 

To nie koniec z propozycjami dla matematycznych świrów. Dla tych ceniących sobie tradycyjne, gustowne podarunki przygotowaliśmy ścienny zegar omnibusa. Cała magia zegara matematycznego polega na niestandardowym zapisie godzin. Chcąc odczytać konkretną godzinę, należy rozwiązać krótkie, matematyczne zadanie na przykład w postaci pierwiastka.

Zgar matematyka

Zobacz Zegar Matematyczny

 

Więcej propozycji znajdziecie na naszej stronie. Gwarantujemy, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających chłopców dużych i małych. Praktyczne, nietypowe, zabawne i trafione upominki dla każdego chłopaka 🙂


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply