10 pomysłowych prezentów na Dzień Chłopaka część 2

Drogie Panie, jeśli nadal nie znalazłyście idealnego prezentu dla Waszych mężczyzn, który zachwyci, rozśmieszy, czy też będzie w pełni praktyczny, zajrzyjcie do nas! Przygotowaliśmy kolejne 10 propozycji na prezent dla każdego z “rodzajów” płci przeciwnej.

 

Bohater siłowni

Niekończące się dyskusje o kaloriach, dziennym zapotrzebowaniu na białko, ciężarach, treningach i w kółko…masa, redukcja, masa, redukcja! Jeśli Twoja głowa pęka od tematu zdrowego trybu życia, przypomnij swojemu mężczyźnie, że nawet najbardziej wytrwali strongmani potrzebują czasem zimnego, wieczornego piwka. W celu utrzymania fit wibracji i uniknięcia niepotrzebnych wyrzutów sumienia, zalecamy “Kufel Kulturysty”. Sącząc złoty nektar z kufla w formie hantla nie sposób zapomnieć o jutrzejszej walce o życiową formę.

kufel kulturysty

Zobacz Kufel Kulturysty

 

Mistrz grilla

A może trafiłaś na nieokiełznanego smakosza mięsiwa, który popisuje się swoimi kucharskimi umiejętnościami na każdym rodzinnym grillu? Perfekcyjnie wysmażony stek, soczysta karkówka, nie straszny mu nawet chrupki bekon. Nie potrzeba zbędnych słów, aby wyrazić Twoje uwielbienie do jego potraw. Wystarczy, że podarujesz mu Bekonowy Fartuch, a na pewno zrozumie Twoją sugestię o słonej jajecznicy na boczku.

Bekonowy fartuch

Zobacz Bekonowy Fartuch

 

 

Początkujący astronom

Teraz coś dla głów w chmurach. Świecąca mapa – Gwiazdozbiory to prezent dla tych, którzy postanowili zgłębić wiedzę o Wszechświecie. Mapa jest świetnym narzędziem do nauki o gwiazdozbiorach. A może lubicie romantyczne wieczory pod gwiazdami? Znajdzie miejsce oddalone od miasta, weźcie ze sobą mapę z konstelacjami gwiezdnymi i wspólnie odnajdźcie swoje znaki zodiaku na niebie. Sprawdzony sposób na udaną randkę!

Świecąca Mapa Gwiazd

Zobacz Świecącą mapę gwiazd

 

 

Fan Gwiezdnych Wojen

W tym domu to Ty władasz całą kuchnią, a Twojemu ukochanemu wcale nie spieszy się nawet do osolenia pomidorów? Zachęć go do częstszych wizyt w królestwie smaku podarowując mu Solniczki Star Wars. Może kiedyś Twoim oczom ukaże się obiad jego autorstwa… nieważne, że w kształcie miecza świetlnego.

Solniczki Star Wars

Zobacz Solniczki ze Star Wars

 

 

Szef

Kubek Like a Boss – pokaż, że wiesz kto tu rządzi! Idealny prezent dla wszystkich rządnych władzy Panów. Jeśli widzisz w nim prawdziwego przywódcę i wiesz, że tylko on skrupulatnie zawsze dąży do celu (nawet jeśli chodzi o program w TV) to jest kubek właśnie dla niego! Uniwersalny prezent dla ojca, brata, chłopaka i kolegi. Niech wie, że wróżysz mu świetlaną przyszłość.kubek szefa

 

Zobacz Kubek Szefa

 

 

Meloman

Coś dla tych, którym muzyka towarzyszy przez cały dzień. W metrze, tramwaju, przy kolacji, na treningu, a nawet do snu…nieważne jest miejsce, liczy się to co na słuchawkach. Pozwól się ponieść przy kojących dźwiękach Muzycznej poduszki. Wprost stworzona dla cierpiących na bezsenność i idealna forma relaksu. Niech dziś Twój mężczyzna śpi spokojnie!

Muzyczna poduszka

Zobacz Muzyczną poduszkę

 

 

Niegrzeczny 

A może tym razem daj ponieść się szaleństwu i daj sobą czasem sterować. Jednak nie są to zwyczajne słowne rozkazy. Do tego służy Gadający pilot. Wystarczy jeden przycisk, aby wydać konkretne polecenie. Szczypta zabawy, nutka śmiechu i odrobina niecodziennego szaleństwa, a gwarantujemy ciekawe doznania i zerwanie z rutyną. No zgódź się wreszcia na to piwo z kolegami!

Pilot do sterowania kobietą

Zobacz Pilot do sterowania kobietą

 

 

Pasjonat sztuki

Rzecz praktyczna i prosta, a jednocześnie nietypowa i intrygująca. Zegar Salvadora Dali to rzecz dla urodzonych artystów i miłośników nurtu surrealizmu. Świetne wypełnienie wnętrza pokoju lub kuchni. Uśmierzy duszę każdego człowieka sztuki.

Zegar Dalego

Zobacz Zegar Salvadora Dali

 

Barmańska przygoda

Marzenia o przygotowywaniu oszałamiających, kolorowych drinków mogą się wreszcie spełnić. Puść wodze fantazji i sporządź najbardziej spektakularne drinki jakie widzieli Twoi znajomi. Wcale nie musisz być wyszkolonym barmanem, aby popisać się swoimi umiejętnościami. Pomoże Ci Rainbow Coctail – urządzenie do kolorowych koktajli. Hola, hola! Nie zapomnij, że to prezent dla chłopaka. (Ale… Ty też zawsze możesz skorzystać.)

Rainbow coctail

Zobacz Rainbow Coctail

 

 

Zmarzluch

A czym wywołać uśmiech na twarzy tych domowych pracusiów, wiecznie zmarzniętych i niedopieszczonych? Wystarczy, że spełniają jeden warunek: kochają gorące napoje. Gorące ciacho – podgrzewacz do kubków na pewno będzie praktycznym prezentem dla wielbicieli kakao, herbaty, a może gooorrrącej kawy.

Gorące ciastko

 

Zobacz Gorące Ciacho

 

Nie sposób odnieść się do każdego z “rodzajów” Panów, ale u nas na pewno znajdziecie propozycję prezentu dla każdego chłopaka. Nie liczy się wiek i Wasza relacja, drogie Panie szczypta wyobraźni i chwila namysłu, a na pewno znajdziecie coś idealnego dla Waszych mężczyzn. Czekamy na Was!


You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply