Prezent na Dzień Chłopaka – nie wiesz co wybrać? Zobacz nasze zestawienie największych hitów!

Dzień Chłopaka

Twój chłopak, facet, mężczyzna na pewno wie jaki dzień wypada 30 września! Przecież to jego święto i choć zarzeka się, że prezentu nie potrzebuje, to my już doskonale wiemy, że czeka na niego jak dziecko na Gwiazdkę! Dlatego mamy dla Ciebie zestawienie najlepszych upominków na tę okazję. Przeczytaj nasz poradnik prezentowy i daj się zainspirować gadżetom w sam raz dla niego!

Continue Reading

27 pomysłów na prezent na Dzień Babci i Dziadka!

Nadchodzi czas uhonorowania naszych najukochańszych dziadków! 21 i 22 stycznia wypada bowiem kolejno Dzień Babci i Dziadka. Podziękuj za cały rok rozpieszczania szczerymi życzeniami oraz wyjątkowym i pomysłowym prezentem! Życzenia muszą iść prosto z serca, ale z wyborem prezentu nie zostawimy Cię sami. W dzisiejszym wpisie pokażę Ci około 30 pomysłów na oryginalny poradunek dla dziadków!

Continue Reading

Rok akademicki START!

Rok akademicki trwa już od tygodnia. Troszkę zaspałam na pierwsze wykłady, ale jeszcze zdążymy się przygotować na nowy semestr! Dziś szybki przegląd gadżetów, które napewno umilą Ci i ułatwią czas spędzony na uczelni. Nie ukrywam, że prym będą dziś wiodły gadżety z Friends. Dlatego więc drogie studentki, zapraszam do oglądania, bo to głównie gadżety dla was! Jednak spokojnie znajdzie się też coś z Gwieznych Wojen i Ricka&Mory’ego. Notesy, kalendarze, planery, bullet journale i oczywiście coś na przekąski, bo końcu nie samymi wykładami student żyje! Wszystko to znajdziesz dziś w moim wpisie, a jeszcze więcej na naszej stronie internetowej!

Continue Reading

Dzień Chłopaka cz. 2

Witam w drugim zestawieniu prezentów na dzień chłopaka. Pierwszy wpis skupiał się na gadżetach licencjonowanych i znajdziesz go tu. Nie każdy chłopak interesuje się jednak filmami i niekoniecznie mogą go interesować przedmioty z nimi związane. Dla takich panów zdecydowanie trudniej wybrać prezent, ale przecież nie jest to niemożliwe. Choć w naszym sklepie znajduje się masa gadżetów alkoholowych: mrożące kufle, kamienie do whisky i tym podobne. To są to gadżety wszystkim dobrze znane i łatwe do znalezienia na naszej stronie pod zakładką gadżety na imprezę. 30 września jest to zresztą dzień wszystkich chłopaków nie tylko tych po 18 roku życia. W tym wpisie chcę wam pokazać, szerszą kategorię produktów i nawet jeśli pojawią się w niej gadżety związane z piwem, to może nie będą tak oczywistym wyborem i pod naporem kilku tysięcznej oferty nawet nie wiedziałaś o ich istnieniu 🙂

Continue Reading

Dzień Chłopaka cz. 1

Cześć! Tak jak obiecałam po Piątku Nowości, wracam, żeby pomóc w wyborze prezentu na Dzień Chłopaka. 30 września już za tydzień więc to najwyższy moment, żeby się zainteresować i nie zostawiać zamówienia na ostatnią chwilę. Choć przypominam, że jeśli kupisz coś na naszej stronie do godziny 13, to wyślemy Twoje zamówienie tego samego dnia. Jednak gdy przyjdzie 30, żaden kurier nie pomoże i trzeba będzie się do nas pofatygować osobiście 😉 Dziś zaproponuję wachlarz gadżetów z filmów i seriali, które na pewno ucieszą ich fanów. Tak, więc jeśli wiesz co ogląda chłopak, którego chcesz obdarować, to naprawdę masz z górki. Jeśli jednak nie interesuje się żadną licencją to spokojnie, jutro na blogu pojawi się drugi wpis z bardziej uniwersalnymi propozycjami.

Continue Reading