Biohazard - kroplówka na napoje

Normalna cena: 29,00 zł

Cena promocyjna: 9,00 zł

LUB

Biohazard - kroplówka na napoje

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Mała, sprytna, niemal niewidoczna i pomieści 550 bezcennych płynów. Spragniony? Zamiast pić wodę po prostu przyjmij płyny.

Opis produktu

Butelki na wodę są różne, ale wszystkie mają jeden wielki i denerwujący minus: zajmują zawsze za dużo miejsca. Jak jest pełna to jakoś zniesiesz jej noszenie, ale pustą masz od razu ochotę zgnieść. Nie ma jak jej napełnić, a buteleczka choćby najmniejsza staje się zbędna i smutno leży w torbie czy wystaje z torebki. Ale jak ją zgnieciesz to już nie ma sposobu żeby ponownie napełnić.  Nosisz pustą albo wyrzucasz, w efekcie… po jednym użyciu. Ale tak nie musi być!


Od dziś możesz pić wodę z… paczki. Specjalny zbiornik na napoje wyglądem przypomina nieco szpitalną kroplówkę. No… może taką z ośrodka badań nad środkami radioaktywnymi i innymi groźnymi substancjami . Ale to jej dodatkowy atut, bo tak zapakowana woda będzie wyglądać wręcz niezwykle!


A najważniejsze w niej jest to, że po opróżnieniu torebki wystarczy ją zrolować albo wygładzić i zajmie minimalnie mało miejsca. Możesz ją trzymać w torbie między książkami czy notatkami, lub zrolowaną jak małą buteleczkę i czekać spokojnie na kolejne napełnienie. Jest wielokrotnego użytku, zupełnie bezpieczna dla zdrowia i sprytnie zaprojektowana. A zabawny wygląd tylko dodaje jej charakteru. Kto się odważy wypić na raz całą paczkę super niebezpiecznych substancji? Tylko najwięksi spryciarze i twardziele!


Idealny gadżet dla każdego. Do szkoły, na trening, do biura. I nie musicie w trakcie jego używania nosić specjalnej odzieży ochronnej jak w super tajnym laboratorium… no chyba, że bardzo chcecie.


Specyfikacja:
-Kroplówka na napoje – Biohazard Water Pack,
-pojemnik służy do przechowywania napojów jak butelka,
-stylizowana na pojemnik z materiałami niebezpiecznymi dla środowiska,
-wielorazowego użytku,
-pojemność: 550 ml,
-kolor: przezroczysty z zielono – czarnym nadrukiem,
-wymiary: 27 x 13,5 x 3 cm,
-materiał: tworzywo sztuczne (plastik),
-produkt jest bezpieczny dla zdrowia.
-Uwaga! Nie zmywać w zmywarce, nie używać w kuchence mikrofalowej!
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Z uwagi na występowanie drobnych elementów i możliwość zadławienia produkt jest nieodpowiedni dla dzieci poniżej 3 lat!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Thirst Aid - kroplówka na napoje

Thirst Aid - kroplówka na napoje

29,00 zł
Przewrotna lampka

Przewrotna lampka

49,00 zł
Wystrzałowe kieliszki

Wystrzałowe kieliszki

Normalna cena: 69,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Packshi – Etui na koszulę

Packshi – Etui na koszulę

99,00 zł
Zombie żel

Zombie żel

29,00 zł