Bezpieczny wieszak na klucze

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Ochroni Twoje klucze przed zgubieniem.
Prosty i funkcjonalny design nawiązujący do wyglądu pasów bezpieczeństwa przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi nowych trendów.

Opis produktu

Złośliwość rzeczy martwych jest dobrze znana chyba każdemu z nas. Jednymi z najbardziej wrednych przedmiotów są różnego rodzaju klucze i kluczyki, które potrafią ukryć się prawie wszędzie. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie działo się to zazwyczaj rano, gdy spieszysz się do pracy. Wtedy okazuje się że klucze zapodziały się w damskiej torebce, albo może jednak są wśród papierów na biurku lub  zostały w kieszeni innych spodni. Biegasz przez pół domu wściekły, że nie możesz ich znaleźć.


Jasne że można prościej. Na przykład powiesić je w przy drzwiach w korytarzu. Wtedy zawsze byłyby pod ręką, gdy ich potrzebujesz. Ale to takie nieestetyczne...


Dlatego mamy dla Ciebie propozycję -  bezpieczny wieszak na klucze. Stylowy i nowoczesny, nie oszpeci ściany jak byle jaki haczyk. Designem do złudzenia przypomina zapięcie od pasów bezpieczeństwa. Wystarczy wpiąć specjalny breloczek od kluczy w blokadę i już możesz iść dalej, nie myśląc o nich więcej.


W samochodzie zapinasz pasy, w domu możesz to samo robić z kluczykami. Zasada jest prosta, a kiedy przerodzisz ją w nawyk twoje klucze będą już zawsze w bezpiecznym miejscu. Idealny gadżet dla każdego miłośnika motoryzacji.


Gdybyś jeszcze nie był przekonany do nabycia bezpiecznego wieszaka na klucze, dodamy tylko że ten gadżet zdobył nagrodę Gift Of The Year 2010. To chyba świadczy o tym jaki jest fajny.


Specyfikacja:
-wieszak na kluczyki  od samochodu,
-zestaw składa się z dwóch elementów: zawieszka i uchwyt,
-materiał: stal, plastik,
-wielkość zestawu: 13 x 6 x 3 cm.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Wieszak ninja

Wieszak ninja

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Wystrzałowy wieszak - AK-47

Wystrzałowy wieszak - AK-47

109,00 zł
Kubek z kastetem

Kubek z kastetem

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 25,00 zł

Facebookowe spinki do mankietów

Facebookowe spinki do mankietów

79,00 zł
Skacowany przybornik biurowy

Skacowany przybornik biurowy

49,00 zł