BB-8 - Foremka do lodu

Dostępność: Produkt chwilowo niedostępny

39,00 zł

BB-8 - Foremka do lodu

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Gdyby projektanci BB-8 przewidzieli w nim mini lodówkę, serwowałby tylko takie kostki lodu! Foremka do lodu z postacią z Gwiezdnych Wojen.

Opis produktu

Po ciężkim dniu spędzonym na walce z siłami Najwyższego Porządku nawet astromech wskoczyłby do szklanki z relaksującym napojem. Ten BB-8 od dziś może Ci towarzyszyć przy każdym drinku i lemoniadzie!


Oto foremka do lodu której sam Poe Dameron by Ci zazdrościł! Dzięki niej zrobisz lodowego BB-8 który podbije serca wszystkich fanów Star Wars. Kostka lodu wielkości 8 centymetrów wiernie oddająca szczegóły budowy droida? Oto ona! Z tym gadżetem możesz w każdej chwili mieć u siebie klimat Gwiezdnych Wojen, nawet w gorące popołudnie leżąc na tarasie. A na imprezach… ten droid roztopi wszystkie przysłowiowe pierwsze lody robiąc furorę wśród młodych rebeliantek!


Działanie foremki jest bardzo proste. Umytą i osuszoną złóż w całość, napełnij mniej więcej do poziomu kopułki i wstaw do zamrażarki. Co jakiś czas możesz poruszać formą żeby lód mógł równomiernie się formować. Po kilku godzinach lodowy BB-8 będzie gotów do imprezowej akcji! Jeśli chcesz otrzymać jak najbardziej przezroczystą kostkę lodu, użyj ostudzonej przegotowanej wody. Dzięki temu unikniesz pęcherzyków w wodzie i lód będzie formował się bardziej równomiernie.


Oto idealny gadżet dla każdego wielbiciela Gwiezdnych Wojen. Lodowy BB-8, dla fana Star Wars, imprezowicza i wszystkich kochających dzielne astrodroidy!


Specyfikacja:
-BB-8 – Foremka do lodu (Star Wars BB-8 Ice Mould),
-wielorazowa foremka do lodu z postacią z Gwiezdnych Wojen,
-zestaw zawiera 1 foremkę do lodu,
-foremka składa się z dwóch dobrze dopasowanych elementów,
-po zamrożeniu z wodą otrzymujemy gigantyczną kostkę lodu o kształcie BB-8,
-kolor: pomarańczowy,
-wymiary kompletu: 8 x 6,8 x 6,8 cm,
-materiał: guma silikonowa,
 -marka: Paladone,
-oryginalny gadżet wyprodukowany na licencji Lucasfilm Ltd.
-Uwaga! Produkt nie zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Sprawdź także inne gadżety ze Star Wars .

Polecamy również