Baterie na USB

Dostępność: Brak w magazynie

59,00 zł

Baterie na USB

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Nowoczesne baterie ładowane wprost z portu USB. Ekologiczne i sprytne rozwiązanie.

Opis produktu

Są wielorazowe, nie wymagają ładowarki, proste w użyciu i do tego ekologiczne. Baterie typu AA pomogą Ci nie tylko cieszyć się zabawą i pracą ale też dbać o przyrodę. A naładujesz je np. ze swojego komputera.


Coraz więcej urządzeń jest zasilanych bateriami. Pilot od telewizora, myszka, odtwarzacz MP3, latarka, czy interaktywna zabawka dla dzieci i zegar ścienny oraz wiele, wiele innych. Możesz używać zwykłych baterii, ale z reguły jeśli nie masz ich zapasu, wyczerpują się w najgorszym momencie. W efekcie następuje mały koniec świata: Ty spóźniasz się na transport bo zegar pokazuje dobrą godzinę, ale tylko dwa razy dziennie a dziecko zamiast bawić się cały dzień zabawką płacze już po pięciu minutach. A można było działać sprytnie i zainwestować w wielorazowe baterie USBCELL.


Nasze Baterie na USB to wielorazowe akumulatorki zaprojektowane w oparciu o klasyczne i popularne baterie AA. Działają niemal identycznie, są prawie nie do odróżnienia, ale mają jedną wielką przewagę nad zwykłymi bateriami. Możesz je ładować wielokrotnie, nawet setki razy, wprost przez port USB. Co to daje? Po pierwsze nie musisz kupować specjalnej ładowarki która i tak przeważnie gubi się po miesiącu gdzieś w czeluściach, szaf, szafek i szufladek. Możesz je ładować z komputera i nie ma różnicy czy jest to PC czy Netbook. Dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. A także stres, dużo stresu jeśli akurat padnie ukochana zabawka Twojego dziecka. Po drugie: używasz jednego kompletu baterii przez długi czas. Używasz ich w kółko po prostu ładując w razie potrzeby po raz kolejny, dzięki czemu nie musisz kupować i… wyrzucać coraz to kolejnych baterii. Już w skali jednego roku daje to co najmniej kilkanaście baterii mniej wyrzuconych na śmietnik. Takich które nie zatrują środowiska i nie będą szkodzić przyrodzie. Taka prosta rzecz a może przynieść ogromną różnicę.


Baterie ładujesz podłączając je pod port USB. Każda ma ochronną zatyczkę którą przed ładowaniem wystarczy zdjąć i odłożyć na bok. Bateryjki same sygnalizują proces naładowania a średni czas potrzebny na ich napełnienie to 5 godzin. Paląca się lampka LED informuje że bateria się ładuje. Przy naładowaniu powyżej 90% zmienia ono natężenie barwy zaś jeśli lampka Led zgaśnie twoje baterie są gotowe do użycia. W przypadku użycia ładowarki do akumulatorów czas ładowania może wynieść 7 godzin.


Oto idealny gadżet dla sprytnych miłośników przyrody którzy chętnie zamienią stertę zużytych bateryjek na praktyczny, uniwersalny komplet.


Specyfikacja:
-Baterie na USB (USBCELL),
-baterje typu AA/R6 1.2v/ 1300 mAH Ni-MH,
-wielorazowe baterie ładowane wprost z portu USB,
-w komplecie znajdują się 2 baterie USBCELL,
-każda bateria posiada sygnalizacyjną diodę LED informującą o stopniu naładowania,
-czas ładowania prze port USB wynosi około 5 godzin,
-czas ładowania przez dedykowaną akumulatorom ładowarkę wynosi ok 7 godzin,
-kolor: czarno-zielony,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: 5 x 1,5 cm
-producent: Moixa Energy.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Solniczka i pieprzniczka - Baterie

Solniczka i pieprzniczka - Baterie

49,00 zł
Głośnik wibracyjny Vibe

Głośnik wibracyjny Vibe

79,00 zł
Grzejące kapcie na USB

Grzejące kapcie na USB

59,00 zł
Lodowe baterie

Lodowe baterie

Normalna cena: 34,00 zł

Cena promocyjna: 25,00 zł

Grzejące rękawiczki na USB

Grzejące rękawiczki na USB

59,00 zł