Barowy Wieszak na buteleki

149,00 zł
LUB

Barowy Wieszak na buteleki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Wieszak na butelki? Ten gadżet odmieni oblicze imprez i siedziby największego imprezowicza! Idealny gadżet, gdy Twój dom to regularne miejsce spotkań wszystkich Twoich przyjaciół.

Opis produktu

Barowy Wieszak to elegancki sposób na wyeksponowanie ulubionych trunków oraz wygodne ich odmierzanie. Dzięki lekkiej konstrukcji pozbawionej zbędnych elementów ozdobnych doskonale gra z każdym wnętrzem i nie tworzy wrażenia przeładowania. Wręcz przeciwnie – Twoje trunki zawieszone w równym szyku będą prezentować się wybornie! Już nie musisz za każdym razem wyjmować stojaka na butelki z szafki na sekundy przed przybyciem pierwszych gości. Teraz wystarczy, że rzucisz okiem na ścianę i sprawdzisz czy wszystkie uchwyty są zajęte i gotowe na imprezę.


Barowy Wieszak ma trzy główne zalety które z pewnością doceni wytrawny koneser. Po pierwsze konstrukcja dzięki rozciągnięciu na długość 35 centymetrów ma jedynie 11 centymetrów szerokości. To niewiele więcej niż średnica butelki! Drugim atutem są specjalne nalewaki wyposażone w system szczelnych dozowników, które każdorazowo odmierzają równe 1.5 oz gdy tylko naciśniesz spust nalewaka. Trzecią zaletą jest funkcjonalność. Pomijając estetyczny wygląd i wygodę użytkowania, w tym gadżecie pustą butelkę zamienisz na pełną nawet w mniej niż 5 minut. Nie trzeba do tego rozkręcać całej konstrukcji ani siłować się jak strongman. Wystarczy wyjąć blokadę łączącą nalewak z konstrukcją Barowego Wieszaka. Każdy sobie z tym poradzi!


Ten gadżet to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika imprez. Nie tylko będzie stanowił bezapelacyjne centrum domówki, on ozdobi ścianę elegancko niczym wytrawne dzieło sztuki. Z tą różnicą, że on jest funkcjonalny i praktyczny, a do tego rozkręca zabawę od pierwszego gościa.


Specyfikacja:
-Barowy Wieszak na butelki(4 Bottle Wall Mounted Liquor Dispenser),
-wieszak na butelki montowany do ściany,
-solidna konstrukcja gwarantuje wygodę użytkowania,
-wieszak  może pomieścić butelki do pojemności 1 litra,
-posiada 4 uchwyty na butelki i 4 nalewaki,
-każdy nalewak wyposażony jest w szczelny dozownik który każdorazowo nalewa 1.5 oz trunku,
-materiał: aluminium, plastik,
-wymiary: 35,5 x 11,5 x 35,5 cm,
-producent: Final Touch.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kamienie do whisky

Kamienie do whisky

39,00 zł
Stalowe kule do drinków

Stalowe kule do drinków

Normalna cena: 79,00 zł

Cena promocyjna: 69,00 zł

Barowy stojak

Barowy stojak

Normalna cena: 229,00 zł

Cena promocyjna: 199,00 zł

Dystrybutor Alkoholu

Dystrybutor Alkoholu

109,00 zł
Diamentowe szklanki do whisky

Diamentowe szklanki do whisky

119,00 zł