Awaryjny papier toaletowy

Dostępność: W magazynie

19,00 zł
LUB

Awaryjny papier toaletowy

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Bezcenny gadżet szczególnie gdy skończy się w domu papier. Użyty w sytuacji kryzysowej może dosłownie uratować Ci tyłek.

Opis produktu

Wszyscy znają awaryjne gadżety:  awaryjny fajek, awaryjna dyszka, pewnie nawet można spotkać awaryjną gumkę. Ale my jak zwykle podchodzimy do tematu praktycznie i po awaryjnej puszce na łakocie mamy dla Ciebie… awaryjny papier wielkiej potrzeby.


Typowa sytuacja: łazienka, gazeta, może jakaś gra na smartfonie i w kluczowym punkcie programu okazuje się że skończył się papier. Na rolce wisi smutny, mały i nikomu nieprzydatny strzępek. A Ty wszak jesteś człowiekiem obytym, kulturalnym i mierzi Cię rozwiązanie w stylu „co by zrobił MacGyver”. Ale jest nadzieja! Oto okazuje się że masz pod ręką rozwiązanie, stoi przezornie pozostawione w strategicznym miejscu by uratować Ci tyłek, niczym komandos z Niezniszczalnych. Awaryjny papier – specjalnie oznaczony by użyć go dopiero gdy życie nie pozostawi Ci już innego wyboru. Sytuacja opanowana, jesteś zwycięzcą. Nie zapomnij tylko wpaść do sklepu po wielopak… 


Awaryjny papier – przyda się wszystkim tym którzy zakupy łazienkowe traktują jak zło ostateczne. Ale również każdemu, kto cierpi na sklerozę wybiórczą, czyli nigdy nie kupi akurat tego co się w domu kończy. Wystarczy umieścić w łazience… w strategicznym miejscu a będziesz mieć pewność że nic już Cie nie zaskoczy.


Idealny pomysł na zabawny prezent np. na parapetówkę. I co najważniejsze, na pewno w swoim czasie nowy właściciel go doceni.


Specyfikacja:
-papier toaletowy z nadrukiem: emergency,
-kolor: biały z czerwonym nadrukiem,
-wymiary: 10 x 9 cm,
-materiał: papier,
-producent: Spinninghat.
-Uwaga! Używać dopiero w sytuacji kryzysowej!


Sprawdź także inne produkty z kategorii papier toaletowy z nadrukiem.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Papier toaletowy 100 złotych

Papier toaletowy 100 złotych

19,00 zł
Baseballowy wałek do ciasta

Baseballowy wałek do ciasta

69,00 zł
Awaryjne wąsy

Awaryjne wąsy

29,00 zł
Katana do książek

Katana do książek

109,00 zł
Awaryjna puszka

Awaryjna puszka

49,00 zł