Awaryjne podkładki

24,00 zł
LUB

Awaryjne podkładki

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

W razie awarii… połóż podkładki i zacznij zasłużoną przerwę. Pomysłowe podkładki pod szklanki, kufle i kubki które zapewnią egzekwowanie Twojego prawa do chwili relaksu.

Opis produktu

Każdemu należy się przerwa więc w razie nagłej potrzeby… rozłóż podkładki i zaproś paczkę przyjaciół na chwilę odpoczynku! Z tym gadżetem każdy od razu będzie wiedział, że teraz liczy się tylko relaks i dobra zabawa.


Idealne podkładki pod kawę, gdy zapraszasz koleżanki na obowiązkowe plotki jak i piwo – żeby z kolegami zaznać zasłużonego relaksu. Nie tylko ochronią blaty przez plamami, ale przede wszystkim obwieszczą przerwę. Taką, która Ci się absolutnie należy i jest niezbędna do dalszego funkcjonowania. Bez stresu, nerwowego zerkania na zegarek, sprawdzania telefonu i rozmyślania o tysiącu superważnych spraw. Nie, teraz są podkładki które jasno i zrozumiale komunikują: przerwa, czas odpocząć! I na tym się skupmy, a nikomu nie stanie się krzywda.


Oto idealne podkładki zarówno do domu jak i pracy. Swoim oryginalnym wyglądem przyciągną uwagę każdego, a jasny komunikat „In case of emergency take a break” nie pozostawi nikomu złudzeń. Jest podkładka, jest przerwa, więc prosimy nie przeszkadzać pod groźbą urwania głowy. Bez różnicy czy masz dziś w planach kawę, zieloną herbatę czy drinka z przyjaciółmi – czas na odpoczynek zawsze powinien być.


Awaryjne podkładki to doskonały pomysł na prezent zarówno dla wszystkich zabieganych jak i miłośników relaksu i wyluzowania po ciężkim dniu.


Specyfikacja:
-Awaryjne podkładki (Take a Break Coasters),
-podkładki pod kufle, szklanki i kubki,
-zapewniają absolutne egzekwowanie Twojego prawa do przerwy,
-w zestawie znajdują się 4 podkładki,
-kolor: czerwony z czarno-białymi napisami,
-materiał: korek, tworzywo sztuczne,
-wymiary: 10 x 10 x 1,5,
-producent: Mustard.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Awaryjne wąsy

Awaryjne wąsy

29,00 zł
Podkładki dyskietki

Podkładki dyskietki

39,00 zł
Awaryjna puszka

Awaryjna puszka

49,00 zł
Awaryjna skarbonka

Awaryjna skarbonka

39,00 zł
Awaryjny papier toaletowy

Awaryjny papier toaletowy

19,00 zł