Awaryjna skarbonka

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Idealna skarbonka na nieplanowane wydatki. W razie sytuacji awaryjnej… wiadomo, zbij szybkę!

Opis produktu

Każdy wie, że zaskórniaki to kasa na czarną godzinę. Nie ma różnicy czy składasz je na osobnym koncie, do skarpetki czy zapełniasz swoją świnkę-skarbonkę. To kryzysowa kasa. Przeznaczona na jakiś wielki cel albo zwyczajnie odkładana na wypadek „powinięcia nogi”. Słowem: warto oszczędzać. Na wakacje, wymarzony gadżet, prezent dla kogoś bliskiego, podróż dookoła świata albo spontaniczną przyjemność. A my mamy idealną skarbonkę na takie nieplanowane wydatki!


Inspirowana klasycznymi tabliczkami „W razie niebezpieczeństwa” ta skarbonka pomoże Ci w nawet najgorszym kryzysie. Zadanie jest proste: żeby z niej skorzystać w razie awarii, po prostu napełnij ją aż po czubek. Brzmi prosto, prawda?


Ta skarbonka pomoże Ci nie tylko sprostać nieplanowanym wydatkom, ale przede wszystkim pokaże w łatwy i przyjemny sposób efekty oszczędzania. Przezroczysta szybka umożliwia zaglądanie do środka gadżetu i monitorowanie stanu zapasów. Jeśli zbyt wolno Ci idzie oszczędzanie musisz się bardziej postarać. Ale ważne, że wiesz od razu, czy w środku leży już stówka czy też miedziaki biorą górę.


A najlepsze jest to, że tak naprawdę nie musisz rozbijać tego banku żeby dostać się do swoich zapasów. Skarbonka została tak sprytnie zaprojektowana, że wystarczy odkręcić tylną ściankę i… kasa jest Twoja!


Oto idealny gadżet dla opornych w oszczędzaniu. Przypomni o celu, pozwoli na monitorowanie postępów i będzie stanowić oryginalną ozdobę każdego pokoju.


Specyfikacja:
-Awaryjna skarbonka (Emergency Break Glass Money Box),
-skarbonka,
-gadżet posiada przezroczystą szybkę i odkręcaną tylną ściankę,
-kolor: czerwony,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: 11,6 x 11,8 x 5,
-producent: Suck Uk.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawka! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Awaryjna puszka

Awaryjna puszka

49,00 zł
Skarbonka Chmurka – Cloud Bank

Skarbonka Chmurka – Cloud Bank

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

100 tysięcy złotych w brykiecie

100 tysięcy złotych w brykiecie

29,00 zł
Budzik Tajnego Agenta

Budzik Tajnego Agenta

99,00 zł
Awaryjne pekaesy

Awaryjne pekaesy

29,00 zł