Awaryjna Broda

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Awaryjna Broda

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Nie każdy może mieć własną brodę, ale każdy może mieć aż jedną z trzech na własność. Zamiast stawiać na matkę naturę, wybierz awaryjną brodę! Bez wizyt u barbera, czekania na wzrost i porost oraz z możliwością zmiany wizerunku od ręki!

Opis produktu

Niewielu mężczyzn może poszczycić się piękną, bujną brodą. A jeszcze mniej z nich ma czas i możliwość wyhodowania takiej. Jeśli nie masz głowy do brody postaw na sprytne rozwiązanie. Mamy dla Ciebie brodę którą ozdobisz swoją Twarz w minutę. Oto: Awaryjna Broda.


Za każdym razem gdy chcesz odmienić swój wizerunek tylko na moment, a trwałe rozwiązania jak rok bez maszynki nie wchodzą w grę. Kiedy chcesz zobaczyć tylko na próbę jak Ty i Broda będziecie się prezentować w duecie. W końcu… gdy ona tak bardzo upiera się że drwaloseksualność nadal jest w modzie. Załóż brodę. Od razu w pakiecie z zintegrowanym wąsem!


Masz do wyboru trzy eleganckie, miękkie brody: brązową, rudą i czarną. Do zamocowania ich na twarzy służy doczepiona, dyskretna gumeczka. Wszystkie są unisize. Nie trzeba ich ani strzyc ani nacierać olejkami, ewentualnie jeśli jako Drwal Miesiąca oblejesz ją piwem, po prostu upierz w ręku z odrobiną mydła. Jak widać, w porównaniu z prawdziwym zarostem od razu wygrywa!


Awaryjna Broda to doskonały pomysł na prezent dla każdego faceta. Odmienia wygląd już w minutę, daje +100 do drwaloseksualności i zapewnia trwały zarost, którego nie trzeba pielęgnować miesiącami. Idealna na każde przebierane imprezy!


Specyfikacja:
-Awaryjna Broda (Emergency Beards )
-zestaw trzech bród,
-kolory bród w zestawie: czarne, brązowe i rude,
-każda broda jest zintegrowana z wąsami w tym samym kolorze,
-każda para posiada mocowanie do twarzy na dyskretną tasiemkę,
-materiał: sztuczne włókno,
-wymiary bród: ok. 22 x 20 x 0,2 cm,
-idealny sposób na szybką zmianę wyglądu,
-producent: Spinning Hat.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Awaryjne podkładki

Awaryjne podkładki

24,00 zł
Awaryjne pekaesy

Awaryjne pekaesy

29,00 zł
Awaryjny Kubek

Awaryjny Kubek

49,00 zł
Awaryjna skarbonka

Awaryjna skarbonka

39,00 zł
Awaryjne wąsy

Awaryjne wąsy

29,00 zł