Antystresowy Mops

Dostępność: W magazynie

25,00 zł
LUB

Antystresowy Mops

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Wrzuć na luz! Po co płakać, obijać pięści i psuć sobie dzień? Pougniataj chwilę małego mopsa i totalnie się wychilluj. Antystresowa Piłeczka Mops to prosty sposób na impulsywnych zawodników. Zamiast rzucać pracę,  meblami czy mięsem wystarczy Ci ten niepozorny gadżet i całe napięcie odejdzie w zapomnienie.

Opis produktu

Znamy receptę na Twoje zmartwienia! Jeśli szukasz sposobu jak poradzić sobie ze swoim temperamentem, albo zwyczajnie straszny z Ciebie boidudek wystarczy, że sięgniesz po Antystresowego Mopsa. Zero wysiłku umysłowego, tylko fizyczna maltretacja śmiesznej zabawki i już po chwili zauważasz rezultaty. Nikt nie domyśli się po co Ci ten słodki gadżet, nasz mops wygląda jak...gumowa głowa mopsa! Widząc typową antystresową piłeczkę Twój pracodawca, czy kolega ze szkolnej ławki mógłby nabrać podejrzeń. Z takim uroczym gadżetem, możesz zawsze się wybronić. Twój luz to właśnie efekt regularnego ugniatania gadżetu w stresujących sytuacjach. To działa!


Zerknij na słodkiego mopsa, a od razu się uśmiechniesz, chwyć go w rękę i chwilę pouciskaj, a w mig poczujesz jak spływają po Tobie negatywne emocje. Warto użyć trochę siły i wyzbyć się poczucia strachu, czy złości. Doskonały odstresowywacz przed trudnym egzaminem lub rozmową kwalifikacyjną. Skorzystaj z okazji i rozładuj niepotrzebne napięcie. Doskonale wiemy, że nawet człowiekowi o stalowych nerwach zdarzają się ciężkie dni. W takich przypadkach Antystresowa Piłeczka Mops to lekarstwo na całe zło. Nie ma co zwlekać, chwytaj mopsa zanim Twoja wściekłość przerodzi się w furię!


Oto wymarzony prezent dla wszystkich bojaźliwych, nieśmiałych i wybuchowych. Ugniataj piłeczkę w rytm muzyki, przyspieszaj, zwalniaj, aż do skutku! Domowa terapia dla zestresowanych w słodkim, absolutnie niewinnym wydaniu.


Specyfikacja:
-Antystresowy Mops (Pug Stress Ball),
-antystresowy gadżet do ugniatania w formie głowy mopsa,
-kolor: biszkoptowo - czarny z różowym języczkiem,
-materiał: tworzywo sztuczne,
-wymiary: ok. 6 x 7 x 7,5 cm,
-wymiary opakowania: 17 x 13,5 x 8 cm,
-producent: Thumbs Up,

Polecamy również