Antystresowe piłeczki

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

LUB

Piłki antystresowe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Poważny człowiek nie gryzie ze złości nogi od stołu, nie rzuca kubkiem o podłogę ani nie bije głową w ścianę. Współcześnie potrafimy sobie radzić ze stresem w bardzo prosty sposób. Trzy piłki, każda na różny poziom wnerwienia pomoże Ci dyskretnie i skutecznie rozładować stres.

Opis produktu

Codziennie to samo. Ktoś zajedzie Ci drogę, wkurzy Cię szef, a gdy wydaje Ci się że pora na relaks musisz szybko lecieć na drugi koniec miasta żeby coś załatwić. Znamy to z autopsji. Zamiast walić głową w ścianę, uciekać w ciągi alkoholowe czy korzystać z ziółek niewiadomego pochodzenia znaleźliśmy prostą i skuteczną metodę.


To piłeczki antystresowe, które uspokoją nawet największego nerwusa i frustrata. Zasada działania jest prosta: ściskaj je jak tylko mocno chcesz i do tego oddychaj głęboko (wdech, wydech, wdech wydech…). W zależności od tego jak bardzo jesteś wkurzony powinieneś wybrać jedną z trzech piłeczek. Mała żółta to delikatne zdenerwowanie, pomarańczowa powinna zaradzić na poważny stres, natomiast czerwonej radzimy używać tylko w ostateczności.


Zestaw piłeczek antystresowych polecamy jako prezent dla frustrata z którym nie da się wytrzymać, albo po prostu jako zabawny gadżet.


Pamiętajcie, że w razie nagłego ataku złości możecie rzucać tymi piłeczkami w ludzi w pobliżu, a ponieważ nie są wykonane z ołowiu to na pewno nikogo nie uszkodzicie, co najwyżej rozpętacie małą bitwę.


Specyfikacja:
-zestaw zawiera 3 piłeczki o średnicy:  5cm, 6cm, 7cm
-wymiary opakowania to:  4cm x 15cm x 22 cm,
-piłeczki są wykonane ze sztucznego materiału.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Kaszląca popielniczka

Kaszląca popielniczka

25,00 zł
Piłka wodna - Waboba Extreme

Piłka wodna - Waboba Extreme

25,00 zł
Biurkowa perkusja

Biurkowa perkusja

69,00 zł
Antystresowy cycek XXL

Antystresowy cycek XXL

25,00 zł
Laleczka VooDoo

Laleczka VooDoo

37,00 zł