Alkoszachy

Dostępność: W magazynie

65,00 zł
LUB

Alkoszachy

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Jeżeli ktokolwiek myśli, że szachy są nudne to grubo się myli. W wersji imprezowej wymagają nie tylko myślenia, ale też mocnej głowy.

Opis produktu

Nie ma chyba na świecie gry, która wymagałaby tyle myślenia i rozważań w kwestii strategii co szachy. Dla wszystkich z was, którzy uważacie je za nudne i mało emocjonujące przygotowaliśmy imprezowe szachy. Oczywiście nie znaczy to, że miłośnicy tej gry będą się gorzej bawić, czy nudzić, wręcz przeciwnie, można powiedzieć że nasza nowa wersja doda nieco smaczku rozgrywce.


Imprezowe szachy maja klasyczną planszę podzieloną na 64 pola. Zasady gry pozostają niezmienione, jedyna różnica polega na tym, że zamiast figur i pionków są kieliszki. Każdy kieliszek został odpowiednio oznaczony, żebyście wiedzieli czy to skoczek czy wieża. Cała zabawa zaczyna się w momencie zbicia figury przeciwnika. Przecież nie wypada żeby pełny kieliszek stał samotny poza polem gry, ktoś musi go opróżnić. To czy tą osobą będzie ten kto zbił figurę, czy ten do kogo ona należała zależy już od Waszych ustaleń. Z naszej strony możemy dodać, że od tego wyboru może całkiem sporo zależeć.


Alkoszachy wymagają nie tylko dobrej strategii i szybkiego reagowania na ruchy przeciwnika, ale też mocnej głowy. Kilka kieliszków dobrego trunku, może zburzyć każdy misterny plan i zmusić Cię do improwizacji.


Specyfikcja:
-wymiary 35cm x 35cm,
-zestaw zawiera 32 kieliszki oznaczające różne figury szachowe,
-pojemność jednego kieliszka to 25ml.


Sprawdź także inne alkoholowe gry.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Alkochińczyk

Alkochińczyk

44,00 zł
Imprezowa ruletka

Imprezowa ruletka

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Imprezowe kółko i krzyżyk

Imprezowe kółko i krzyżyk

59,00 zł
Imprezowa wieża

Imprezowa wieża

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Nietopniejące kieliszki

Nietopniejące kieliszki

Normalna cena: 34,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł