Alkoholowy Chińczyk

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Klasyczna gra planszowa z kieliszkami zamiast pionków.

Opis produktu

Jako dzieci na pewno graliście w popularnego Chińczyka. Klasyczna gra planszowa dla dwóch do czterech osób polegająca na doprowadzeniu wszystkich pionków z jednego punktu planszy do drugiego. Prosta, a jednocześnie zabawna gra, która przez długie lata dzieciństwa zapewniała masę radości.


Z wiekiem pewnie przestaliście grać w Chińczyka i zapomnieliście ile było z tego zabawy. Mamy dla Was coś, co odświeży dawne wspomnienia i doda nieco nowych emocji rozgrywce. 


Alkochińczyk wygląda dokładnie tak jak jego pierwowzór, jedyna różnica to fakt, że zamiast grać pionkami używacie do tego kieliszków. Zasady także pozostają bez zmian – 4 kieliszki trzeba doprowadzić rzutami kości do bazy. Jeżeli staniecie na kieliszku przeciwnika, musi on go wypić, napełnić i wrócić do punktu wyjścia. Jeśli natomiast uda Wam się dotrzeć do punktu docelowego wtedy musicie zwycięsko wypić trunek znajdujący się w kieliszku. Wygrywa ten kto pierwszy ustawi wszystkie kieliszki na wyznaczone pola i… nie zrezygnuje z picia.


Alkochińczyka polecamy na imprezy, parapetówki i wszelkiego rodzaju spotkania ze znajomymi. Po napełnieniu kieliszków odpowiednim trunkiem rywalizacja staje się zacięta i dużo ciekawsza niż przy standardowej grze.


Specyfikacja:
-szklana podstawa z polami go gry
-16 kieliszków oznaczonych kolorami (4 żółte, 4 zielone, 4 niebieskie, 4 czerwone)
-2 kości do gry
-produkt zalecany dla osób powyżej 18 roku życia


Sprawdź także inne alkoholowe gry.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Lodowe kieliszki

Lodowe kieliszki

19,00 zł
Imprezowa ruletka

Imprezowa ruletka

49,00 zł
Kask piwny

Kask piwny

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 29,00 zł

Imprezowa wieża

Imprezowa wieża

39,00 zł
Imprezowe kółko i krzyżyk

Imprezowe kółko i krzyżyk

59,00 zł