Aerator do wina Deluxe

Dostępność: W magazynie

115,00 zł
LUB

Aerator do wina Deluxe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Niezawodny i elegancki sposób na podanie wina. Zaserwuj trunek idealnie aromatyczny i bogaty w smaku… już w pięć minut po otwarciu butelki.

Opis produktu

Odpowiednie napowietrzenie wina jest niezbędne do wydobycia jego pełnego bukietu i nut smakowych. Wie o tym każdy szanujący się miłośnik wina. Aerator Deluxe wspomaga ten proces i pozwala cieszyć się bogatym smakiem trunku już w chwilę po otwarciu butelki. Jego użycie wymaga jedynie ustawienia urządzenia na stojaku i nalania wina przez filtr utleniający.


Wyjątkowa forma urządzenia zachwyci wszystkich spragnionych zarówno wykwintnego wina, jak i designu. Stabilny i elegancki stojak na giętej nóżce idealnie podtrzymuje urządzenie ponad podstawionym kieliszkiem. Wystarczy wlać wino do aeratora, a dzięki jego budowie spływając w dół uzyskamy doskonale napowietrzony napój, pełen bogatych nut smakowych. Taki sposób podawania trunków zdobył uznanie wśród pasjonatów oraz znawców win z całego świata. Podkreślają oni, że smak wina podanego z jego użyciem w niczym nie ustępuje smakowi uzyskanemu po długim, naturalnym napowietrzaniu. Dzięki temu nie musisz już otwierać butelki na kilka godzin przed planowanym spożyciem, wystarczy krótka chwila i szczypta nowoczesnej technologii. 


W skład zestawu wchodzi: aerator czyli napowietrzacz do wina, elegancki stojak z podstawką zapobiegającą rozlewaniu się trunku, osobna podstawka na aerator, stoper, ochronne etui podróżne i eleganckie pudełko.


Aerator świetnie sprawdzi się jako prezent, szczególnie gdy dorzucisz do niego butelkę dobrego wina. Miłośnika zachwyci prostotą i szybkością działania, nowicjusza wprowadzi w świat pełnego smaku i zainspiruje do dalszych poszukiwań.


Specyfikacja:
-Aerator do wina Deluxe,
-elegancki zestaw do napowietrzania wina,
-zestaw składa się z: aeratora, stojaka z podstawą, podstawki do aeratora, stopera do wina, podróżnego etui i eleganckiego pudełka,
-materiał: szkło, tworzywo sztuczne,
-kolor: przezroczysty z czarnymi elementami,
-wymiary zestawu w ozdobnym opakowaniu: 34,5 x 25,6 x 9,5 cm.
-Uwaga! Przed pierwszym użyciem należy dokładnie wymyć produkt. Zalecane mycie ręczne.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również