100 tysięcy złotych w brykiecie

29,00 zł
LUB

100 tysięcy złotych w brykiecie

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Ile waży 100 tysięcy ? Powiemy Wam że ok. kilograma i spakowane wygląda jak cegłówka. Oto co się dzieje z pieniędzmi gdy przestajemy ich używać – zostają zmielone, poszatkowane i spakowane w brykiet.

Opis produktu

Na pewno widzieliście filmy w których główny bohater ogrzewa mieszkanie paląc pieniądze. Od dziś każdy kto marzył o wrzucaniu grubych plików pieniędzy do kominka może spełnić swoje sny. Nie musicie wcale spać na pieniądzach, wystarczy brykiet z przemielonych przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych 100 tysięcy złotych. Są… bezcenne, możesz je spalić, użyć jako ciężarka do papieru lub podarować komuś potrzebującemu jako zabawny prezent.


Bycie zblazowanym bogaczem to nie tylko zawartość portfela, ale także stan umysłu. Dzięki brykietowi to dziwne, euforyczne odczucie mogą przeżyć wszyscy z nas. Ewentualnie dla wytrwałych będą to oryginalne puzzle.


100 tyś złotych w brykiecie polecamy w szczególności jako śmieszny prezent. Dla bogacza, ciułacza i każdego kto wie że bez forsy żyć nie można.


Specyfikacja:
-wymiary: 15,5 cm x 7 cm x 6 cm,
-waga około 1 kg,
-brykiet wyprodukowany jest przez Polską Wytwórnię Papierów Wartościowych i pochodzi ze stuzłotowych banknotów, które wyszły z obiegu.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Poduszka Fuck Yea

Poduszka Fuck Yea

33,00 zł
Kamienie do whisky

Kamienie do whisky

39,00 zł
Imprezowe bingo

Imprezowe bingo

59,00 zł
Niegrzeczny papier

Niegrzeczny papier

15,00 zł
Papier toaletowy 100 złotych

Papier toaletowy 100 złotych

19,00 zł