Mydło Dirty Bitch

Dostępność: W magazynie

19,00 zł
LUB

Mydło Dirty Bitch

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Twarda sztuka, jędza, zołza czy może powiedzmy to wprost: Dirty Bitch? Oto mydełko które nie wybieli żadnego z Twoich grzeszków, ale będzie za to doskonałym ukoronowaniem… skomplikowanego charakteru.

Opis produktu

Oto gadżet dla kobiet obdarzonych… skomplikowanym charakterem. Nie wystarczy o nich powiedzieć, że są twarde, niezniszczalne czy odważne. Nie, one mają na sumieniu niejedno w tym zdeptane męskie serca i pożarte na śniadanie wątroby rywalek. Ale, że same w sobie kobiety są istotami wspaniałymi ta o której myślisz też wskoczyłaby za Tobą w ogień… i nie zapomniałaby wziąć ze sobą kiełbasek!


Mydełko tylko dla specjalnych kobiet! Wytłoczone na nim Dirty Bitch mówi samo za siebie. Tu nawet róż i kwiatowy zapach i mieniące się drobinki nic nie zdziałają w starciu z arcyciekawą osobowością okraszoną niejedną plamką na sumieniu. Dlatego to mydełko nie służy do zwykłego mycia rąk w łazience. Ono ma podkreślać barwność postaci swej właścicielki, a nie tylko zmywać jakiś brud spod paznokci. Dlatego zamiast udawać, że nic się nie stało doceń fantazję oraz werwę w kobiecym wykonaniu i podaruj to mydełko swojej Dirty Bitch. Gwarantujemy, że będzie z nim zmywać z rąk łzy rywalek z dziką satysfakcją!


Oto idealny prezent dla każdej twardej kobiety. Niby mydełko, a jednak symbol czegoś dużo więcej. A do tego mieni się różem jak z bajki!


Specyfikacja:
-Mydło Dirty Bitch (Dirty Bitch Soap Bar),
-mydło w kostce z wytłoczonym napisem Dirty Bitch,
-mieni się jasnymi refleksami,
-kolor: różowy,
-zapach: kwiatowy,
-przeznaczenie: tylko dla twardych kobiet,
-wymiary: 8,5 x 6,2 x 2 cm.
-Uwaga! Produkt nie zawiera łez rywalek.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Piersiówka - szminka

Piersiówka - szminka

49,00 zł
Gigantyczny kieliszek – Who cares

Gigantyczny kieliszek – Who cares

69,00 zł
Kobiece markery

Kobiece markery

39,00 zł
Laleczka VooDoo

Laleczka VooDoo

37,00 zł
Mydło Gay Bar

Mydło Gay Bar

19,00 zł