Dzwonek do roweru - Czacha

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Dzwonek do roweru - Czacha

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Klasyk z podrasowaną linią czyli oldschoolowy dzwonek do roweru w formie groźnej, złotej czachy. Nic tak skutecznie nie przepędzi pieszych z Twojej drogi jak jego mroczne, donośne dzwonienie!

Opis produktu

Nie ma to jak stary, dobry dzwonek do roweru. Żaden klakson, kolorowy dzwoneczek ani appka nie sprawią, że piesi będą zmykać z Twojej drogi. A ten to już w ogóle utoruje Ci przejazd ze 100% skutecznością!


Dzwonek Czacha został skonstruowany w oparciu o wieloletnią tradycję i klasyczny projekt oldschoolowych dzwonków do roweru. To kawałek doskonale uformowanej stali i masywnej kołatki którego mechanizm sprawdził się już lata temu. Ta konstrukcja przeszła przez ten czas najcięższe testy i nic, absolutnie nic nie może zagrozić jego pozycji najlepszego dzwonka do roweru jaki mieliśmy w rękach!


Jest masywny, solidny, ma donośny dźwięk i kształt czaszki. Prosty w użyciu i banalny do zamocowania. Taki właśnie jest ten dzwonek! To połączenie prostej, sprawdzonej konstrukcji oraz totalnie odjechanego klimatu gadżetów z czachą.  A dzięki niemu Twój rower dostanie dodatkowy pazur! Żadne dzwoneczki w kwiatki, kolorowe światełka czy trąbiące klaksony nie będą tak stylowo wyglądać na Twojej ramie. Żadne też nie dadzą Ci takiej skuteczności w przepędzaniu z drogi pieszych. Jego donośny dźwięk będzie się niósł niczym piekielne dzwony zwiastujące Armagedon… no może w wersji nieco bardziej light. W końcu to tylko przejażdżka, a nie rajd Wikingów.


Dzwonek czacha to gadżet który nada rowerowi nowy pazur. Jest solidny, skuteczny i z wyglądu to najbardziej badassowy dzwonek na świecie. Idealny pomysł na prezent dla każdego rowerzysty i wielbicieli gadżetów z czachą!


Specyfikcja:
-Dzwonek do roweru – Czacha (Skull Bike Bell),
-dzwonek rowerowy w kształcie czaszki,
-kolor: złoto-stalowy,
-wymiary: 6 x 6 x 3,5,
-materiał: stal, mosiądz,
-oparty na klasycznym mechanizmie dzwonka,
-zapewnia +100 do wyglądu twardziela,  
-producent: Suck Uk.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Otwieracz rowerzysty

Otwieracz rowerzysty

24,00 zł
Łyżeczka czaszka

Łyżeczka czaszka

24,00 zł
Szklanka - czaszka zagłady

Szklanka - czaszka zagłady

Normalna cena: 25,00 zł

Cena promocyjna: 19,00 zł

Kieliszki czaszki

Kieliszki czaszki

39,00 zł
Foremka do jajek – czaszka

Foremka do jajek – czaszka

39,00 zł