Clocky - uciekający budzik

Dostępność: W magazynie

139,00 zł

* wymagane pola

139,00 zł

Clocky - niebieski

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Uparty budzik który zmusi do wstania nawet największego śpiocha. Gdy rozćwierka się na dobre, nikt nie będzie w stanie go zignorować. Tylko gdzie on się schował?

Opis produktu

Jesteś śpiochem, którego ciężko dobudzić? Zawsze chcesz pospać jeszcze minutkę, a potem się okazuje, że to była godzina? Mamy coś idealnego dla Ciebie i wielu Tobie podobnych. Oto broń ostateczna przeciwko notorycznemu dosypianiu jeszcze minutkę. Clocky - bardzo sympatycznie wyglądający budzik, który zmusi do podniesienia się z łóżka nawet największego śpiocha.


Clocky z pozoru działa jak każdy inny budzik, ale ma jedną bardzo wyjątkową cechę. Gdy włączysz w nim funkcję drzemki zeskoczy on z Twojej szafki nocnej, schowa się gdzieś w pokoju i zacznie dzwonić.


Wydaje Ci się to nierealne? Myślisz, że budzik może się uszkodzić? Nic bardziej mylnego. Clocky został specjalnie zaprojektowany, dlatego może zjechać z każdego przedmiotu o wysokości do 1 metra i nic mu się nie stanie. Dzięki oprogramowaniu przygotowanemu przez Nanda Home Inc. budzik może jeździć nawet w pokoju pełnym szafek oraz drobiazgów. Clocky ma tak zaprojektowane koła żeby był w stanie przejechać po wszystkim. Gdy natrafi na przeszkodę, której nie może pokonać, zmieni kierunek i pojedzie w inną stronę. Dywan i inne włochate ustrojstwa na Twojej podłodze też nie stanowią dla niego przeszkody.


Ukryty w rogu pokoju czy pomiędzy szafkami Clocky zmusi to wstania nawet zatwardziałego amatora spania.


Clocky dostępny jest w 4 kolorach: morski błękit, czarny, migdałowa biel, malinowa czerwień. Dodatkowo jest też wypasiona chromowana wersja dla fanów stylu Bling-bling.


Tak Clocky sprawdza się w akcji:


Specyfikacja:
-może spaść z przedmiotów o wysokości do 1m
-zasilany 4 bateriami AAA (nie ma ich w zestawie)
-wymiary: 13,5 x 9 x 9 cm

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Wieża z klocków

Wieża z klocków

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 44,00 zł

Tablica szpilkowa

Tablica szpilkowa

69,00 zł
Kubek z kastetem

Kubek z kastetem

49,00 zł
Zegar wsteczny

Zegar wsteczny

Normalna cena: 59,00 zł

Cena promocyjna: 49,00 zł

Kula dyskotekowa

Kula dyskotekowa

59,00 zł