Bottle Ninja – otwieracz do butelek

Dostępność: W magazynie

49,00 zł
LUB

Bottle Ninja – otwieracz do butelek

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Każdy wie, ze Ninja mieli oddzielny nóż do otwierania butelek w trakcie rytualnego piwka po walce. Oczywiście, że każdy to wie. Gadżet inspirowany legendarnymi wojownikami… w końcu ty też tutaj właśnie walczysz o życie!

Opis produktu

Czasy kupowania katan na stadionach i markowania ciosów a’la Bruce Lee na szczęście odeszły do lamusa. Ale dobre rzeczy same się bronią przed zębem czasu i Ninja jeszcze długo będą inspiracją dla designerów. I bardzo dobrze, bo od dziś za każdym razem gdy otworzysz piwko możesz walczyć o życie niczym legendarny wojownik. Może nie w czarnym kostiumie, skradając się jak kot po dachu, ale to przecież miecz w dłoni czyni z Ciebie wojownika, a nie jakaś mroczna pidżama!


Inspirowany tradycyjną japońską stalą otwieracz do butelek wygląda zupełnie jak replika miecza samuraja. Krótkie ostrze stworzone by zadać precyzyjny cios tutaj zostało wyprofilowane, odpowiednio wycięte i w Twoich rękach będzie stanowić śmiertelną broń w starciu z kapslem. Żadna butelka się nie oprze i kiedy wkroczysz do akcji słychać będzie jedynie ciche westchnienie podziwu. Bo oto przybył wojownik, doświadczony w niejednym boju, zahartowany niczym stal, z orężem w dłoni, zmierza pewnym krokiem w stronę lodówki by nieść ratunek spragnionym!


Zostań ninją na swojej imprezie! Samurajem piwerka, mistrzem zen w pstryknięciu kapslem, pogromcą pragnienia i autorytetem w sztuce otwierania butelek. Nie czas na wymówki, czas zadać zdecydowany cios i zmierzyć się z kapslem!


Ten otwieracz do butelek to idealny prezent dla wszystkich miłośników zarówno wschodnich sztuk walki, japonistyki oraz pomysłowych gadżetów. Z nim, będziesz zawsze i wszędzie mistrzem!


Specyfikacja:
-Bottle Ninja – otwieracz do butelek (Bottle Ninja Samurai Bottle Opener),
-otwieracz do butelek w formie miecza samuraja,
-kolor: czarno-stalowy,
-materiał: stal nierdzewna, tworzywo sztuczne,
-wymiary: 16,3 x 4 x 3,5 cm,
-producent: Fred & Friends.
-Uwaga! Myć tylko ręcznie. Nie używać w zmywarce.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką! Produkt jest nieodpowiedni dla dzieci!

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Wieszak ninja

Wieszak ninja

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

Key Ninja

Key Ninja

69,00 zł
Kubek ninja

Kubek ninja

69,00 zł
Stick Man - otwieracz do butelek

Stick Man - otwieracz do butelek

24,00 zł
Karta Wallet Ninja

Karta Wallet Ninja

29,00 zł