Antystresowe piłeczki

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 49,00 zł

Cena promocyjna: 39,00 zł

LUB

Piłki antystresowe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Poważny człowiek nie gryzie ze złości nogi od stołu, nie rzuca kubkiem o podłogę ani nie bije głową w ścianę. Współcześnie potrafimy sobie radzić ze stresem w bardzo prosty sposób. Trzy piłki, każda na różny poziom wnerwienia pomoże Ci dyskretnie i skutecznie rozładować stres.

Opis produktu

Codziennie to samo. Ktoś zajedzie Ci drogę, wkurzy Cię szef, a gdy wydaje Ci się że pora na relaks musisz szybko lecieć na drugi koniec miasta żeby coś załatwić. Znamy to z autopsji. Zamiast walić głową w ścianę, uciekać w ciągi alkoholowe czy korzystać z ziółek niewiadomego pochodzenia znaleźliśmy prostą i skuteczną metodę.


To piłeczki antystresowe, które uspokoją nawet największego nerwusa i frustrata. Zasada działania jest prosta: ściskaj je jak tylko mocno chcesz i do tego oddychaj głęboko (wdech, wydech, wdech wydech…). W zależności od tego jak bardzo jesteś wkurzony powinieneś wybrać jedną z trzech piłeczek. Mała żółta to delikatne zdenerwowanie, pomarańczowa powinna zaradzić na poważny stres, natomiast czerwonej radzimy używać tylko w ostateczności.


Zestaw piłeczek antystresowych polecamy jako prezent dla frustrata z którym nie da się wytrzymać, albo po prostu jako zabawny gadżet.


Pamiętajcie, że w razie nagłego ataku złości możecie rzucać tymi piłeczkami w ludzi w pobliżu, a ponieważ nie są wykonane z ołowiu to na pewno nikogo nie uszkodzicie, co najwyżej rozpętacie małą bitwę.


Specyfikacja:
-zestaw zawiera 3 piłeczki o średnicy:  5cm, 6cm, 7cm
-wymiary opakowania to:  4cm x 15cm x 22 cm,
-piłeczki są wykonane ze sztucznego materiału.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Biurkowa perkusja

Biurkowa perkusja

69,00 zł
Antystresowy cycek XXL

Antystresowy cycek XXL

25,00 zł
Laleczka VooDoo

Laleczka VooDoo

37,00 zł
Kaszląca popielniczka

Kaszląca popielniczka

25,00 zł
Piłka wodna - Waboba Extreme

Piłka wodna - Waboba Extreme

25,00 zł