Aerator do wina Deluxe

Dostępność: W magazynie

Normalna cena: 149,00 zł

Cena promocyjna: 130,00 zł

LUB

Aerator do wina Deluxe

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

Krótki opis

Niezawodny i elegancki sposób na podanie wina. Zaserwuj trunek idealnie aromatyczny i bogaty w smaku… już w pięć minut po otwarciu butelki.

Opis produktu

Odpowiednie napowietrzenie wina jest niezbędne do wydobycia jego pełnego bukietu i nut smakowych. Wie o tym każdy szanujący się miłośnik wina. Aerator Deluxe wspomaga ten proces i pozwala cieszyć się bogatym smakiem trunku już w chwilę po otwarciu butelki. Jego użycie wymaga jedynie ustawienia urządzenia na stojaku i nalania wina przez filtr utleniający.


Wyjątkowa forma urządzenia zachwyci wszystkich spragnionych zarówno wykwintnego wina, jak i designu. Stabilny i elegancki stojak na giętej nóżce idealnie podtrzymuje urządzenie ponad podstawionym kieliszkiem. Wystarczy wlać wino do aeratora, a dzięki jego budowie spływając w dół uzyskamy doskonale napowietrzony napój, pełen bogatych nut smakowych. Taki sposób podawania trunków zdobył uznanie wśród pasjonatów oraz znawców win z całego świata. Podkreślają oni, że smak wina podanego z jego użyciem w niczym nie ustępuje smakowi uzyskanemu po długim, naturalnym napowietrzaniu. Dzięki temu nie musisz już otwierać butelki na kilka godzin przed planowanym spożyciem, wystarczy krótka chwila i szczypta nowoczesnej technologii. 


W skład zestawu wchodzi: aerator czyli napowietrzacz do wina, elegancki stojak z podstawką zapobiegającą rozlewaniu się trunku, osobna podstawka na aerator, stoper, ochronne etui podróżne i eleganckie pudełko.


Aerator świetnie sprawdzi się jako prezent, szczególnie gdy dorzucisz do niego butelkę dobrego wina. Miłośnika zachwyci prostotą i szybkością działania, nowicjusza wprowadzi w świat pełnego smaku i zainspiruje do dalszych poszukiwań.


Specyfikacja:
-Aerator do wina Deluxe,
-elegancki zestaw do napowietrzania wina,
-zestaw składa się z: aeratora, stojaka z podstawą, podstawki do aeratora, stopera do wina, podróżnego etui i eleganckiego pudełka,
-materiał: szkło, tworzywo sztuczne,
-kolor: przezroczysty z czarnymi elementami,
-wymiary zestawu w ozdobnym opakowaniu: 34,5 x 25,6 x 9,5 cm.
-Uwaga! Przed pierwszym użyciem należy dokładnie wymyć produkt. Zalecane mycie ręczne.
-Uwaga! Produkt nie jest zabawką!


Sprawdź także inne akcesoria do wina.

Polecamy również

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Sopel do wina

Sopel do wina

49,00 zł
Aerator do wina

Aerator do wina

Normalna cena: 149,00 zł

Cena promocyjna: 99,00 zł

Stoper do wina – Wąsy

Stoper do wina – Wąsy

25,00 zł
Stojak na butelkę – lasso

Stojak na butelkę – lasso

Normalna cena: 119,00 zł

Cena promocyjna: 99,00 zł

Winestein - kufel na wino

Winestein - kufel na wino

69,00 zł